KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17388303

nr 1738 8303

Carl Luthander (1879-1967), Sverige. Signerad, båt vid brygga. Olja på duk, 40x45 cm, yttermått inklusive ram: 62x66 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 november 2025
kl 18:57:27

10/11 18:31:46 1      Vinnande bud